Turite paėmę paskolą, manote, kad mokate per brangiai ir susiduriate su sunkumais vykdydami finansinius įsipareigojimus kreditoriams? Refinansavimas – puiki išeitis, padėsianti Jums sutaupyti. Tai tinkamas būdas padengti esamus įsipareigojimus pigiau, sumažinti mėnesinę įmoką ar pasididinti paskolos sumą. Refinansavimas – galimybė padengti kitas paskolas palankesnėmis sąlygomis.

 

Būsto finansavimas gali būti suteikiamas:

– gyvenamajam būstui pirkti ar statyti;
– gyvenamojo būsto apdailai ar rekonstrukcijai, remonto darbams, įskaitant ir naujos buitinės technikos, įrangos ar baldų įsigijimą;
– žemės sklypui, kuriame numatoma statyti namą, įsigyti;
– kitais atvejais.

Galime Jums pasiūlyti dvi finansavimo galimybes:

  • Klasikinis lizingo būdas, kai klientas turi dalį savo sukauptų lėšų, o likusią pirkinio sumos dalį gali finansuoti Buhalteria.lt.
  • Atgręžtinės išperkamosios nuomos būdas, kai savo sukauptų lėšų nėra, o visą būstui įsigyti reikalingą sumą gali suteikti Buhalteria.lt– tereikia artimųjų pagalbos, kurie savo turimu turtu finansuotų naujai perkamą nekilnojamąjį turtą.

 

Perkreditavimas arba refinansavimas – tai finansinis produktas, kai paskolą paėmęs asmuo prašo išduoti naują paskolą tam, kad apmokėtų jau turimus finansinius įsipareigojimus (vieną ar kelias skirtingas paskolas, kitus įsipareigojimus). Esamų paskolų refinansavimas leidžia optimizuoti lėšų paskirstymą, sutaupyti dėl pasikeitusių paskolos palūkanų.

 

Refinansuoti galima visų rūšių įsipareigojimus bankams, greitųjų kreditų bendrovėms, fiziniams asmenims, išperkamosios nuomos (lizingo) bendrovėms.

 

Tinkamai perkreditavus skolas, sumažėja mėnesio įmokos už paskolas, nustojama mokėti delspinigius ir baudas, todėl sutaupoma nemažai lėšų. Taip sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko!