APIE MUS

Esame finansinių paslaugų bendrovė, siekianti padėti savo klientams sėkmingai vystyti jų verslą ir tapti patikima verslo patarėja visais buhalterinės apskaitos bei finansų valdymo klausimais. Mūsų komandoje dirba didelę patirtį turintys buhalteriai, verslo konsultantai, teisininkai, kurie specializuojasi buhalterinės apskaitos, finansų valdymo, audito, įmonių steigimo ir kitose srityse.

UAB BAULERA

UAB „Baulera“ valdomas prekinis ženklas Buhalteria.lt yra žinomas rinkoje jau daugiau kaip 8 metus. Mūsų komandoje dirba patyrę specialistai, kurie atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius suteiks aukščiausios kokybės buhalterinės apskaitos ir finansines paslaugas. Savo kasdieniame darbe vadovaujamės kokybės, profesionalumo, konfidencialumo, atsakomybės ir bendradarbiavimo principais.

Mūsų tikslas – pasiūlyti aukštos kokybės buhalterinės apskaitos paslaugas, atitinkančias visus kliento poreikius bei lūkesčius, ir užtikrinti sklandžią kliento veiklą.

Atsižvelgdami į konkrečius klientų poreikius ir remdamiesi geriausia buhalterinės apskaitos praktika, paslaugas teikiame visų tipų juridiniams asmenims. Tvarkome įmonių apskaitą nuo pradinių dokumentų apskaitymo iki finansinių ataskaitų sudarymo, konsultuojame mokesčių, apskaitos, darbo sutarčių sudarymo klausimais, teikiame vyr. buhalterio, darbo užmokesčio apskaičiavimo paslaugas, atstovaujame VMI, SODRAI, Registrų centrui, Statistikos departamentui.

0
Metų patirtis
0
Parduotų įmonių
0
Klientų portfelis

Turėdami savo komandoje stiprius ekspertus ne tik bulalterinės apskaitos srityje, papildomai teikiame šias paslaugas:
– finansų valdymas;
– finansinių ataskaitų sudarymas ir analizė;
– biudžetų sudarymas bei vykdymo ataskaitų parengimas;
– Vyr. buhalterio arba CFO funkcijų užtikrinimas Jūsų bendrovėje;
– Jūsų interesų atstovavimas kreditinėse, mokesčių ar kitose institucijose.

Turėdami didelę darbo patirtį, mūsų specialistai galės Jums patarti bei padėti sprendžiant bet kuriuos nestandartinius buhalterinės apskaitos, finansinius bei teisinius klausimus.

Atsiliepimai
apie mus

UAB „Socneta“

Kadangi esame startuoliai, turėjome daugybę finansinių ir teisinių reikalų, susijusių su verslo kūrimu, investicijų pritraukimu…

UAB „Mabatas“

Dirbame su „Baulera“ komanda nuo pat restorano įkūrimo. Tai tikri profesionalai, nuolat pasiruošę atsakyti į…

UAB „Logistikos kelias“

Tai operatyviai ir patikimai dirbanti komanda, puikiai išmananti savo darbą. Lanksčiai žiūri į klientą – prireikus…

TURITE KLAUSIMŲ?
REIKIA PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS?
TURITE KLAUSIMŲ?
REIKIA PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS?