APIE MUS

Esame finansinių paslaugų bendrovė, siekianti padėti savo klientams sėkmingai plėtoti jų verslą ir tapti patikima verslo patarėja visais buhalterinės apskaitos klausimais. Mūsų komandoje dirba didelę patirtį turintys buhalteriai, verslo konsultantai, teisininkai, kurie specializuojasi buhalterinės apskaitos, finansų valdymo, audito, įmonių steigimo ir kitose srityse.

UAB BAULERA

Atsižvelgdami į konkrečius klientų poreikius ir remdamiesi geriausia buhalterinės apskaitos praktika, paslaugas teikiame visų tipų juridiniams asmenims. Savo kasdieniame darbe vadovaujamės kokybės, profesionalumo, konfidencialumo, atsakomybės ir bendradarbiavimo principais.

Tvarkome įmonių apskaitą nuo pradinių dokumentų apskaitymo iki finansinių ataskaitų sudarymo, konsultuojame mokesčių, apskaitos, darbo sutarčių sudarymo klausimais, teikiame vyr. buhalterio, darbo užmokesčio apskaičiavimo paslaugas, atstovaujame VMI, SODRAI, Registrų centrui, Statistikos departamentui.

Mūsų tikslas – pasiūlyti optimaliausią sprendimą, atitinkantį visus kliento lūkesčius ir užtikrinantį sklandžiai veikiantį verslą.

0
Metų patirtis
0
Parduotų įmonių
0
Patenkintų klientų

Mes neapsiribojame tik buhalterine apskaita. Papildomai galime suteikti paslaugų tokiose srityse kaip teisė, finansinių ataskaitų sudarymas ir analizė, finansų valdymas, biudžeto sudarymas ir t. t.  Prireikus mūsų vyriausiasis buhalteris gali vykdyti vyr. buhalterio pareigas Jūsų įmonėje, atstovauti Jūsų interesams kreditinėse, mokesčių ar kitose institucijose.

Turėdami didelę darbo patirtį, mūsų specialistai galės Jums patarti ir padėti sprendžiant net ypatingai specifinius buhalterinės apskaitos klausimus.

Atsiliepimai
apie mus

UAB „Socneta“

Kadangi esame startuoliai, turėjome daugybę finansinių ir teisinių reikalų, susijusių su verslo kūrimu, investicijų pritraukimu…

UAB „Mabatas“

Dirbame su „Baulera“ komanda nuo pat restorano įkūrimo. Tai tikri profesionalai, nuolat pasiruošę atsakyti į…

UAB „Logistikos kelias“

Tai operatyviai ir patikimai dirbanti komanda, puikiai išmananti savo darbą. Lanksčiai žiūri į klientą – prireikus…

TURITE KLAUSIMŲ?
REIKIA PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS?
TURITE KLAUSIMŲ?
REIKIA PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS?