BANKO SĄSKAITOS ATIDARYMAS LIETUVOJE IR LENKIJOJE

PADĖSIME JUMS ATIDARYTI BANKO SĄSKAITĄ LIETUVOJE BEI LENKIJOJE

Jei jus domina pradėti verslą Lietuvoje, jums reikia atsidaryti banko sąskaitą viename iš Lietuvos bankų. Tai palengvina atsiskaitymus su darbuotojais, tiekėjais, partneriais ir kitais. Taip pat tai supaprastina mokesčių mokėjimo valstybinėms įstaigoms tvarką.
Tačiau sąskaitos atidarymas nėra lengvas procesas, ypač, jei verslo savininkas arba bendrasavininkas yra ne Lietuvos rezidentas. Todėl norint, kad šis procesas vyktų greitai, sklandžiai ir be papildomo vargo, galite šį darbą patikėti mums. Kvalifikuota ir patyrusi „Buhalteria.lt“ komanda bendradarbiauja su didžiausiais Lietuvoje bei Lenkijoje veikiančiais bankais ir yra pasiruošusi padėti kiekvienam naujam verslui. Įmonės specialistai suteiks profesionalias konsultacijas, visapusišką teisinę pagalbą, esant poreikiui atstovaus Jus ir Jūsų verslą valstybinėse institucijose, atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir padarys viską, kad greitai ir paprastai galėtumėte pradėti bei vystyti verslą.

Svarstote atdaryti banko sąskaita Lenkijoje?
Gal svarstote atidaryti sąskaitą užsienio banke? Gal Lietuvos rinkoje veikiantys bankas nepatenkina visų Jūsų ar Jūsų verslo poreikių? Gal Jūsų norą atsidaryti sąskaitą užsienio banke lėmė geopolitinės ar ekonominės aplinkybės? Jeigu taip, siūlome apsvarstyti galimybę atidaryti banko sąskaitą Lenkijoje. Lenkija pasižymi gana stipriai išvystytu bankiniu sektoriumi, gera bankų reputacija. Lenkijos bankai suteikia galimybę atsidaryti sąskaitas tiek rezidentams, tiek nerezidentams. Teikiamas platus spektras bankinių paslaugų.

Jūsų ar Jūsų bendrovės veikla gali būti vykdoma Lietuvoje, o visos bankinės operacijos ir bankinės paslaugos gali būti atliekamos Lenkijos banke.

Lenkijos banko sąskaitose Jūsų laikomi pinigai yra apsaugoti, apsaugos riba yra iki 100,000 Eur suma.


Kaip atidaryti banko sąskaita Lenkijoje?
Banko pasirinkimą lemia kliento kapitalo klimė ir struktūra, veiklos specifika, partnerių geografija ir daugelis kitų veiksnių. Šiuo metu Lenkijos bankai sugriežtino sąskaitų atidarymo tvarkas ir procesus, reikalaujama iš kliento ne tik informacijos ir dokumentų, parodančių verslo skaidrumą ir teisėtumą, bet ir prašoma pagrįsti ryšius su Lenkija. Taigi, Lenkijos bankui reikia parodyti norą ir planus vykdyti dalinai Jūsų veiklą ir Lenkijos rinkoje, t.y. pagrįsti savo poreikį atidaryti banko sąskaitą būtent Lenkijos teritorijoje.

Siūlome Jums kvalifikuotą pagalbą Lenkijos banko sąskaitos atidarymo procese. Užtikrinsime teisingą ir efektyvią komunikaciją tarp Jūsų (kaip kliento) ir banko atstovų. Padėsime pateikti visą informaciją, klausimynus bei dokumentus, atstovausime Jus banko sąskaitos atidarymo procese. Mūsų specialistai laisvai komunikuoja lenkų kalba tiek žodžiu, tiek raštu.

Norėdami atidaryti banko sąskaitą Lenkijoje, Jums reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelė arba pasas). Jei esate ne ES šalies pilietis, Jums gali prireikti nurodyti Jūsų gyvenamosios vietos adresą. Tai gali būti PESEL, Lenkijos nacionalinis identifikavimo numeris. Pvz., Ukrainos piliečiams gali prireikti PESEL atidarant banko sąskaitą Lenkijos banke. Svarbu iš anksto pasidomėti bankų individualiais reikalavimai ir prašomų pateikti dokumentų sąrašu.


Kokių dokumentų reikia norint atidaryti banko sąskaitą Lenkijoje?
Dokumentai, kurie reikalingi norint atidaryti banko sąskaitą Lenkijoje:
– Įmonės atstovo pasas arba asmens tapatybės kortelė arba bet koks asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka;
– Įmonės adresas ir kita kontaktinė informacija;
– Dokumentai, nurodantys asmenis atstovaujančius bendrovę ir atstovavimo būdą (Registrų centro elektroninis sertifikuotas išrašas);
– Bendrovės įstatai / nuostatai bei dokumentai, atvaizduojantys galutinius naudos gavėjus;
– Akcininkų / narių struktūra bei Registrų centro išrašai apie juridinio asmens dalyvius ar / ir naudos gavėjus.

Svarbu. Visi dokumentai turėtų būti ne senesni nei 1-3 mėnesiai bei turėtų būti išversti į lenkų kalbą, patvirtinti Lenkijos Teisingumo ministerijos sąraše įregistruoto prisiekusiojo vertėjo.


Kiek kainuoja sąskaitos išlaikymas?
Banko sąskaitos išlaikymo kaštai priklauso nuo pasirinkto banko, nuo turimų sąskaitų ir / ar  kortelių skaičiaus, pasirinktų bankinių paslaugų ir kitų veiksnių.


Ar reikia atvykti į Lenkiją?
Bendrovės direktorius / įgaliotas atstovas privalės asmeniškai vieną kartą atvykti į Lenkijos banką (po to, kai jau yra priimtas teigiamas banko sprendimas). Mes organizuosime Jums susitikimą su banko atstovais. Sutitikimo metu bankas įvykdo kliento identifikaciją, taip pat pasirašomi visi dokumentai.


Kuriame Lenkijos banke geriau atsidaryti sąskaitą?
Norėdami pasirinkti geriausiai Jūsų lūkesčius bei poreikius atitinkantį banką, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:
– kokių dokumentų bankas reikia norint atidaryti sąskaitą;
– kokius papildomus reikalavimus reikia įvykdyti atidarant banko sąskaitą;
– kokie mokesčiai yra taikomi klientui banko sąskaitos atidarymo metu;
– kokie mokesčiai yra taikomi banko sąskaitos išlaikymui (po jos atidarymo);
– kokios pinigų išgryninimo ir įnešimo galimybės;
– koks galimų vykdyti operacijų (mokėjimai, įplaukų gavimas ir kt.) geografinis žemėlapis;
– kokie galimi operacijų ribojimai, priklausomai nuo kliento veiklos specifikos ir kt.

Šiuo metu sąskaitos atidarymas bet kurioje Europos įmonėje išlieka vienu svarbiausiu ir kėbliausiu klausimu. Banko sąskaitos atidarymo būtinumas yra kiekvienam suprantamas, todėl tiek pavieniai asmenys, tiek įvairūs verslo atstovai suvokia šio proceso svarbą. Norint pradėti su banku ar sąskaitos atsidarymu susijusį procesą, svarbu žinoti pagrindinius reikalavimus tam, kad bendravimas su banku jau nuo pat pradžių vyktų sklandžiai ir greitai. Būtent šiuo tikslu siūlome mūsų specialistų paslaugas, kurios Jums padės taupyti laiką ir kaštus, kadangi mes pilnai pasirūpinsime Jumis nuo pirmo  iki paskutinio žingsnio.


Banko sąskaitos Lietuvoje privalumai:

– Lietuvos bankai suteikia galimybę atsidaryti sąskaitas tiek rezidentams, tiek nerezidentams;
– Kiekvienas turi galimybę pasirinkti banką atsižvelgdamas į savo verslo tikslus (šalyje veikia tiek nedideli Lietuviško kapitalo bankai, tiek didžiausios Skandinavijos bankų grupės);
– Paslauga atsidaryti banko sąskaitą teikiama Lietuvos, ES asmenims ir kitų NVS šalių piliečiams;
– Platus skirtingų kalbų pasirinkimas ir naudojimas (internetinė bankininkystė, o taip pat ir visi banko darbuotojai vartoja lietiuvių, anglų, rusų kalbomas);
– Galima turėti kelių valiutų sąskaitą;
– Valstybė suteikia garantiją indėlių grąžinimui iki 100 000 eurų iš vieno banko;
– Galimybė sąskaitose turimas lėšas ir visas operacijas (įskaitant mokėjimus) kontroliuoti bet kuriuo paros metu;
– Galimybė užsakyti valstybines, banko ar kitas komercines paslaugas Jūsų verslui Lietuvoje be tiesioginio asmeninio buvimo per internetinę bankininkystę.


Sąskaitos atidarymo procedūra:

Juridiniams asmenims:
– Lietuvoje atsidaryti įmonės sąskaitą, kurios akcininkas ir/ar direktorius yra ne Lietuvos gyventojas, reikalauja daugiau pastangų ir veiksmų, tačiau su specialistų pagalba tai yra įmanoma.
– Kiekvienas bankas yra individualus, t.y. turi savo ypatumų veiklos organizavime ir paslaugų teikimo procesuose. Vieni bankai prašo avansinio negrąžinamo mokesčio, kurį reikia sumokėti dokumentų pateikimo stadijoje, kiti be visų reikiamų dokumentų dar prašo pateikti išsamią dokumentaciją, patvirtinančią įmonės ryšį su šalimi (Lietuva).
– Priklausomai nuo pasirinkto banko ir įmonės veiklos specifikos, vidutiniškai dokumentų peržiūros laikotarpis svyruoja nuo kelių dienų iki kelių savaičių.
– Tam tikrais banko sąskaitos atdarymo etapais įmonės direktorius turi atvykti asmeniškai į banką.

Fiziniams asmenims (jei ne Lietuvos rezidentas):
Banko sąskaitos atidarymo nuorodos ir tvarka nerezidentams Lietuvoje nesiskiria nuo sąskaitos atidarymo procesų ir tvarkos įmonei. Jums tereikės nuvykti į artimiausią aptarnavimo skyrių bei pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – pasą su galiojančia Šengeno viza. Banke Jums bus reikalaujama pagrįsti banko sąskaitos atidarymo tikslą, dažnai prašome nurodyti ryšį su Lietuva. Neturėdamas pakankamai informacijos bankas sąskaitos atidarymo procesą nutrauks.

Kartu su savo profesionalų komanda mes savo klientams (tiek fiziniams asmenims, tiek jų įmonėms) parinksime banką, kuris geriausiai atitinka jų lūkesčius ir poreikius, atsižvelgdami į pilietybę bei ryšius su Lietuva. Šių specialistų paslaugos padės Jums nesuklysti pasirenkant banką, įvertinant ar tikrai bankas atitiks visus Jūsų reikalavimus ir poreikius, ar tikrai pasirinktas bankas norės turėti su Jumis ilgalaikius ir lojalius santykius. Veikiant banko sąskaitos procese savarankiškai paprasčiausiai galite prarasti savo laiką, patirti papildomas sąnaudas, pasirinkti Jūsų lūkesčius neatitinkantį banką.


Bendradarbiavimo su Buhalteria.lt pranašumai:

Mūsų įmonė jau daugiau nei 7 metus sėkmingai padeda Lietuvos ir užsienio įmonėms bei fiziniams asmenims atsidaryti sąskaitas Lietuvoje. Daugelis mūsų klientų palaiko su mumis ilgalaikius verslo santykius bei rekomenduoja mus savo draugams bei verslo partneriams.

Mūsų bendrovėje dirba kvalifikuoti teisininkai, išmanantys vietinės teisės aktų subtilybes ir bendravimo su bankinėmis institucijomis ypatumus. Sąskaitos atidarymas nerezidentui su mūsų pagalba yra reali ir įgyvendinama užduotis, kurią už Jus atliksime kaip įmanoma greičiau, atsižvelgdami į Jūsų verslo ir įmonės veiklos specifiką.

Kiekvieną klausimą aptariame individualiai: vertiname Jūsų laiką ir parenkame geriausią banką, kuris tiksliai atitiks Jūsų poreikius.

Dažniausiai
užduodami klausimai

Jei kyla klausimų dėl apskaitos, įmonių steigimo ar verslo valdymo, peržiūrėkite dažniausiai užduodamų klausimų ir atsakymų sąrašą. Jei visgi reikiamo atsakymo čia neradote, susisiekite su mumis arba užpildykite užklausos formą ir mes suteiksime Jums visą išsamią informaciją.

Įšsiųsti
užklausą

  mūsų
  privalumai
  Užtikriname nenutrūkstamą darbą
  DIRBAME SU PROGRAMOMIS „FINVALDA“, „B1“ IR „BŪTENTA“
  vv
  Kalbame lietuvių anglų, rusų ir lenkų kalbomis
  RR
  Į UŽKLAUSAS ATSAKOME OPERATYVIAI – TĄ PAČIĄ DIENĄ
  ww
  Bendraujame „Skype“, „Viber“, „WatsUpp“
  ii
  Nuolat sekame naujienas ir įstatymų pakeitimus
  tt
  Konsultuojame ir atsakome į jums rūpimus klausimus
  ff
  Pagal poreikius siūlome skirtingus apskaitos būdus
  TURITE KLAUSIMŲ?
  REIKIA PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS?
  TURITE KLAUSIMŲ?
  REIKIA PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS?