INVEGA teikia finansavimą, kai finansavimo negalima pritraukti iš kitur

INVEGA teikia finansavimą, kai finansavimo negalima pritraukti iš kitur

Vien per šiuos metus INVEGA finansavo beveik 30 milijonų eurų kovidinių paskolų. Paskolos suteiktos turizmo ir maitinimo paslaugų teikėjams bei turizmo operatoriams. Apie šias ir kitas galimybes verslui po karantino atlaisvinimo kalbėjo „Investicijų ir verslo garantijos“ generalinis direktorius Kęstutis Motiejūnas.

„Mūsų priemonės yra skirtos padėti įmonėms pritraukti kapitalą arba suteikti finansavimą, kai lėšų negalima surasti kitur laisvojoje rinkoje. Prieš pandemiją ir jos metu mes turime visą vadinamųjų nefinansinių ir nefinansinių priemonių, kurios gali padėti įmonėms pasiekti tikslą “, – aiškino INVEGA vadovas.

Pasak K. Motiejūno, gyvenime nėra įrankių tinkančių visoms situacijoms: mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms, tradicinėms pramonės šakoms ir pradedančioms įmonėms bei tiems, kurie vis dar nori pradėti verslą. Todėl INVEGA teikiamų priemonių paketas yra įvairus.

„Pradedantiems verslininkams ir įmonėms galime suteikti lengvatines paskolas iki 25 000 EUR su 3 proc. palūkanų norma. Šias paskolas teikiame padedami Lietuvos centrinės kredito unijos konsorciumo. Be tokių paskolų, yra ir darbo užmokesčio subsidijos. Tai labai naudingas paketas, ir jis padeda pradedantiesiems, kurie turi puikių idėjų ir verslo planų, tačiau neturi lėšų jiems įgyvendinti “, – įrankį pristatė pašnekovas.

Reikia konsultacijos? Kreipkitės į profesionalus.

Šaltinis: vz.lt