Milijoninė verslo kontaktų duomenų bazė gali padėti rasti naujų eksporto rinkų ir žaliavų

Milijoninė verslo kontaktų duomenų bazė gali padėti rasti naujų eksporto rinkų ir žaliavų

Susidūrę su karu Ukrainoje, Lietuvos eksportuotojai susiduria su dviem dideliais iššūkiais – vėl pakeisti tiekimo grandines ir rasti naujų žaliavų tiekėjų. „Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos įmones aktyviau naudotis agentūros prieiga prie tarptautinių rinkos tyrimų, milijoninių verslo kontaktų duomenų bazių išteklių bei ieškoti naujų potencialių verslo partnerių kitose šalyse.

„Šių metų pradžioje „Verslios Lietuvos“ inicijuota eksportuojančių įmonių apklausa parodė, kad didžiausias iššūkis verslams išlieka dėl pandemijos sutrūkinėjusios tiekimo grandinės. Dėl karo Ukrainoje ir sankcijų Rusijai ši situacija pasidarė dar labiau įtempta – jau ir taip daugiau nei dvejus metus neapibrėžtumo būsenoje gyvenę verslai dabar turi dar kartą peržiūrėti savo augimo ir plėtros planus, kurių labai svarbi dalis yra komponentų ir žaliavų tiekimas. Sunku įsivaizduoti, kad neturėdamas gerų ir patikimų tiekėjų ar pardavėjų verslas galėtų gaminti produkciją ir augti. Dabar pats metas apgalvoti būdus, kaip susirasti naujus tiekėjus, o tam gali pasitarnauti tarptautinės verslo duomenų bazės“, – sako Rasa Uždavinytė, verslumo ir eksporto plėtros agentūros „Versli Lietuva“ Eksporto departamento vadovė.

Anot jos, vienas galingiausių tokio pobūdžio įrankių – beveik 400 mln. įmonių pasaulinė duomenų platforma – Orbis, prie kurios turi prieigą „Versli Lietuva“ bei visi LR komercijos atašė tikslinėse rinkose.

Reikia konsultacijos? Kreipkitės į profesionalus.

Šaltinis: eimin.lrv.lt