Mokesčių pagalba pandemijos paveiktoms įmonėms buvo pratęsta dar keturiems mėnesiams

Finansų ministerijos pranešime spaudai teigiama, kad pirmadienio neoficialaus vyriausybės ministrų susitikimo metu buvo pritarta Finansų ministerijos siūlymui pratęsti mokestinės paramos priemones dar keturiems mėnesiams.

Sprendime numatoma, kad mokesčių mokėtojai, paveikti pandemijos, iki rugpjūčio 31 dienos gali kreiptis dėl beprocentės paskolos, atidedant susidariusią nepriemoką. Tuo pačiu patvirtinama, kad iki spalio 31 d. nebus taikomi mokesčių išieškojimai ir nebus skaičiuojami delspinigiai.

Skaistė teigė, kad atsižvelgiant į tai, kad pandemijos situacija vis dar yra labai sudėtinga ir atskirų verslo sektorių veikla yra apribotaslo galimybės yra ribotos, buvo pratęstas terminas, iki kurio Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) neskaičiuos delspinigių ir nevykdys mokesčių išieškojimo iš įmonių, esančių paveiktųjų įmonių sąraše. G. Skaistė atkreipė dėmesį, kad šis sprendimas suteiks pandemijos paveiktoms įmonėms tam tikrą finansinę pagalvę ir skatins išėjimo iš karantino saugiai vykdant veiklą visus metus.

Reikia konsultacijos? Kreipkitės į profesionalus.

Šaltinis: lrt.lt