Parengtas subsidijų procedūrų aprašymas įmonėms, paveiktoms COVID-19. Jame nustatoma dotacijų mokėjimo tvarka, paramos gavėjų reikalavimai ir kiti reglamentai, priimti po priemonių koncepcijos patvirtinimo.
Ekonomikos atsigavimas šalyje bus lėtinamas sudėtingos epidemiologinės situacijos – tai numatyta atnaujintame, Finansų ministerijos makroekonomikos ekspertų paruoštame ekonominės raidos scenarijuje 2020-2023 metams, praneša Finansų ministerija.
Sekmadienį naujai išrinktai Vyriausybei dar labiau sugriežtinus karantiną ir uždarant daugumą parduotuvių nuo trečiadienio, išskyrus maisto, bei paslaugų įmones, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė teigia, kad verslui yra bus skirtos tiek ankstesnės, tiek papildomos pagalbos priemonės.
„(Aptartas – ELTA) draudimas reklamuoti akcijas, išpardavimus, nes girdime reklamas ir kvietimus su konkrečiomis nuolaidomis konkrečiose parduotuvėse ir tik pabaigoje pasakoma, kad galite pirkti ir elektroninėje parduotuvėje…
Nevyriausybinės organizacijos kritikuoja praktiką paskirstyti dešimtis milijonų eurų per vieną dieną ar kelias valandas po rinkimų: trūksta ne tik saugiklių, viešumo apie paramos gavėjus, bet ir bendrų paramos principų ar tikslų.
Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį su ekspertais aptarė Lietuvos mokesčių sistemą ir kaip ją padaryti efektyvesnę.
Lietuvos ekonomika buvo giriama ekonomistų dėl atsparumo pandemijos padariniams. Tačiau šalies mažosios ir vidutinės įmonės, bandančios išgyventi pandemiją, į 2021 metus žiūri atsargiai.
VDI – valstybinė darbo inspekcija užfiksavo padidėjusį skambučių srautą, susijusį su blogėjančia pandemijos situacija šalyje. Darbuotojus ir darbdavius vis labiau jaudina darbo santykiai, darbuotojų sauga ir sveikata.