„SME Finance“ vadovas: „Apyvartos lėšų trūkumas nebėra problema XXI amžiuje“

SME Finance vadovas Apyvartos lėšų trūkumas nebėra problema XXI amžiuje

Didžiausios Baltijos šalyse nebankinio finansavimo įmonės „SME Finance“ generalinis direktorius Mindaugas Mikalajūnas teigia, kad įmonė finansavimą yra skyrusi daugeliui įmonių, todėl galima drąsiai teigti, kad viena iš dažniausiai pasitaikančių įmonių, siekiančių augimo, problema yra apyvartinis kapitalas.

Nors iš tiesų, jo teigimu, šiais laikais tai jau nebėra pagrindinė augimo kliūtis, nes alternatyvūs finansuotojai greičiau ir lengviau teikia finansavimo paslaugas. „SME Finance“ vadovas ir kiti bendrovės ekspertai dalijosi patarimais, kada ir kokiomis aplinkybėmis geriausia pasirinkti tam tikrą finansavimo būdą.

Pasak M. Mikalajūno, šiuo metu alternatyvios bankams finansų įstaigos gali teikti platų finansavimo paslaugų spektrą: įvairias komercines paskolas, nekilnojamojo turto hipotekos paskolas, faktoringą ir lizingą. Tačiau kiekvienas iš šių finansavimo sprendimų įmonei bus veiksmingas tik tada, kai bus tinkamai pritaikytas tinkamu laiku ir tinkamoje situacijoje

Populiariausia priemonė yra paskolos verslui

Sparčiai augantis verslas turi turėti pakankamai apyvartinių lėšų ir pakankamai investicinio kapitalo, o viena populiariausių finansinių priemonių yra komercinės paskolos, kurios taip pat gali būti teikiamos kartu su nekilnojamojo turto užstatu.

Reikia konsultacijos? Kreipkitės į profesionalus.

Šaltinis: vz.lt