UAB „BAULERA“ – TOP ĮMONĖ 2020

 

Uždarąją akcinę bendrovę „Baulera“ jau kelinti metai iš eilės portalas „Rekvizitai.lt pripažino TOP įmone. “Šiuo įvertinimu pabrėžiamas įmonės ekonominis stabilumas ir patikimumas, o toks įvertinimas Lietuvoje suteikiamas tik 7 įmonėms iš 100.

Galime pasidžiaugti, kad buhatlerinės, finansų apskaitos bei susijusias juridines paslaugas teikianti UAB Bulera pateko į šį įmonių sąrašą. TOP įmonės 2020 – tai kompanijos, kurios plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, kokurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai. Kandidatai į šį sąrašą kruopščiai atrenkami pagal tam tikrus kriterijus: dvejus ar daugiau metų įsteigta įmonė, laiku teikianti finansinę atskaitomybę, kurios apyvarta (pajamos) per pastaruosius dvejus metus augo, arba smarkiai nesumažėjo, Ir daug kitų svarbių sąlygų. Be to, TOP įmonėmis pasitiki ir rekomenduoja vienas didžiausių ir populiariausių Lietuvoje įmonių katalogas „Rekvizitai.lt“.

TOP įmonės įvertinimas suteikiamas tik toms bendrovėms, kurios atitinka nustatytus kriterijus. Plačiau apie juos www.rekvizitai.lt  https://rekvizitai.vz.lt/top-imone-2020/