10 priežasčių, kodėl kiekvienam verslui reikalingos buhalterinės apskaitos paslaugos

Kodel kiekvienam verslui reikalingos buhalterines apskaitos paslaugos

Buhalterinė apskaita – tai neatsiejama kiekvieno verslo dalis. Buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugos yra kritiškai svarbios, nes padeda valdyti, kaupti ir tinkamai analizuoti bet kurios įmonės finansinę informaciją, užtikrina įmonės atitikimą LR įstatymams bei tvarkoms.

Šį kartą pristatome 10 priežasčių, kodėl kiekvienam verslui reikalingos buhalterinės apskaitos paslaugos.

1. FINANSINĖ NAUDA

Siekdami užtikrinti teisingą ir savailaikę savo įmonės buhalterinę apskaitą, Jūs išnaudojate didžiulius laiko resursus, atitinkamai mažindami savo laiką, kurį galėtumėte skirti verslo plėtrai. Taigi, samdydami buhalterinės apskaitos profesionalus galite sutaupyti savo finansinius ir laiko išteklius. Buhalterinės apskaitos specialistai prisidės prie Jūsų organizacijos pelningumo didinimo, pasiūlys procesų ar mokesčių optimizavimo sprendimus. Buhalterinės apskaitos profesionalai teikia šias paslaugas:

 • Ilgalaikio turto apskaita;
 • Ataskaitų parengimas, kuriose pateikiama balanso bei avansinės apskaitos, deklaracijų ir paaiškinamųjų raštų informacija;
 • Mokesčių bei įmokų apskaičiavimas;
 • Pirkimo ir pardavimo sąskaitų registravimas apskaitoje;
 • Komandiruočių apskaita;
 • Banko operacijų apskaita ir kt..

2. OPERACIJŲ REGISTRAVIMO NEŠALIŠKUMAS

Būtent buhalterinės apskaitos paslaugos padeda išvengti šališkų registravimo operacijų. Tai naudinga Jums ir Jūsų organizacijos įvaizdžiui, nes sumažina buhalterinės apskaitos klastojimo riziką. Trečiųjų šalių paslauga gali sumažinti asmeninę vadovų įtaką ir užtikrinti teisiškai atsakingą ir teisingą verslo veiklą.

3. SUTAUPOMI LAIKO KAŠTAI

Verslo valdymas ir administravimas gali tapti daug laiko ir energijos reikalaujančia gyvenimo sritimi, todėl buhalterinės apskaitos organizacijos teikiamos paslaugos gali padėti darbo laiką naudoti dar efektyviau. Mokesčių skaičiavimas, ūkio operacijų koordinavimas ir kiti buhalterinės apskaitos darbai gali kelti daug streso ir sumaišties, tačiau šias užduotis patikėjus apskaitos profesionalams, Jūs galėsite lengviau atsikvėpti ir būti tikri, jog Jūsų verslo finansai yra administruojami efektyviai ir sėkmingai.

4. UŽTIKRINAMAS VERSLO AUGIMAS

Rinka sparčiai auga, o tai lemia, jog finansų ir buhalterinės apskaitos paslaugos yra dažniausiai užsakomos paslaugos visoje Europoje. Finansų apskaita yra viena svarbiausių sėkmingo ir ilgalaikio verslo klestėjimo sričių, todėl norint užtikrinti tinkamą jos kontrolę, būtina pasirūpinti patyrusių ekspertų paslaugomis. Užsakydami buhalterinės apskaitos paslaugas galėsite pasikliauti žmonėmis, kurie turi reikiamų kompetencijų ir įgūdžių, valdant naujausią apskaitos programinę įrangą.

5. GARANTUOJAMAS INFORMACIJOS SAUGUMAS

Buhalterinės apskaitos paslaugoms yra suteikiamos garantijos, kurios užtikrina organizacijos duomenų saugumą. Buhalterinės apskaitos specialistai įsipareigoja neatskleisti kliento finansinės informacijos ir nesidalinti ja su trečiosioms šalims (tai numatoma buhalterinės apskaitos sutartyje). Taip pat svarbu paminėti, jog buhalterinės apskaitos paslaugų tiekėjai, valdydami rizikas, savo verslą draudžia Civilinės atsakomybės draudimu.

6. REALI NAUDA

Buhalterinės paslaugos skirtos ne tik finansinių duomenų valdymui, bet taip pat šių paslaugų tiekėjai vykdo:

 • Buhalterių atranką, naudingus mokymus, yra atsakingi už darbuotojų kvalifikacijos kėlimą ir darbo įgūdžių sertifikavimą;
 • Buhalterių darbo vietos įrengimą ir darbuotojų aprūpinimą reikalingomis darbo priemonėmis bei kompiuterine įranga;
 • Darbo užmokesčio mokėjimą darbuotojams, socialinio draudimo ir kitų įmokų administravimo darbus.

7. SUMAŽINTA KLAIDŲ RIZIKA

Kvalifikuota buhalterinė apskaita, padeda koordinuoti Jūsų organizacijos finansų patikrinimus ir balansus, tokiu būdu specialistai užtikrina sąskaitų autentiškumą. Svarbu paminėti, kad net nedidelės buhalterinės klaidos gali turėti rimtų pasekmių įmonės finansiniams rodikliams. Kokybiškai suteiktos buhalterinės paslaugos leidžia išvengti klaidų bei gali padėti išspręsti jau esamas ar operacijų registravimo metu kilusias problemas.

8. PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS

Iškilus klausimams apie kiekvienais metais atnaujinamus Lietuvos Respublikos įstatymus, organizacijų atstovai kreipiasi į buhalterinės apskaitos profesionalus. Specialistai konsultuoja ir padeda analizuoti pateiktų dokumentų informaciją, pateikia atsakymus į kilusius klausimus bei padeda kokybiškai parengti ataskaitas.

9. PRIVALUMAS ORGANIZACIJAI IR INVESTUOTOJAMS

Kiekvienas investuotojas nori žinoti Jūsų organizacijos finansinius rodiklius ir tokiu būdu įvertinti galimybę investuoti būtent į Jūsų įmonės veiklą. Finansinės ataskaitos, kurias rengia buhalterinės apskaitos ekspertai, padeda nustatyti įmonės vertę. Investuotojai labiau linkę pasitikėti ir savo lėšas skirti įmonei, kuri gali pateikti organizuotą ir tvarkingą apskaitos bei finansinę informaciją, todėl finansinės ataskaitos yra itin svarbios tiek esamiems, tiek būsimiems investuotojams.

10. KOKYBIŠKAS DĖMESYS VERSLO STRATEGIJAI

Buhalterinės apskaitos paslaugos atlaisvina Jūsų laiko resursus taktiniam ir strateginiam verslo planavimui, kuris leidžia vystyti verslą bei optimizuoti verslo procesus. Vykdyti efektyvesnę verslo strategiją padės buhalterių pateikta informacija, kuri leis atkreipti dėmesį į silpnąsias veiklos sritis, įvertinti galimas grėsmes ir naujas galimybes.

 

UAB BAULERA – tai buhalterinės apskaitos profesionalai, kurie specializuojasi:

 • Apskaitos srityje – teikia tik teisingas ir savailaikes finansines bei mokesčių, darbo užmokesčio apskaitas, registruoja pirkimo ir pardavimo sąskaitų faktūras, parengia PVM deklaracijas ir atlieka daug kitų apskaitos darbų bei užduočių, kurios padeda užtikrinti sklandaus ir sėkmingo verslo vystymą.
 • Finansų srityje – padedame sėkmingai vykdyti verslo valdymo apskaitą. Atliekame verslo apskaitos, prekės ir paslaugos bei darbuotojų produktyvumo analizes, rengiame įmonės biudžeto planus. Dirbame su verslo rizikų valdymu bei ruošiame investicijų atsiperkamumo analizes.
 • Teisės srityje – padedame administruoti ir valdyti Jūsų įmonės teisinius aspektus, teikiame Jums visapusišką teisinę informaciją ir atstovaujame Jūsų interesus valstybinėse institucijose. Mes užtikriname, jog naujos įmonės steigimas, verslo pardavimas, veiklos valdymas ar įmonių likvidavimas vyktų greitai ir paprastai.

Kreipkitės į mus, jei Jūsų organizacijos buhalterinė apskaita kurį laiką buvo nevykdoma ir norite ją atstatyti, arba nor Jūsų apskaitoma faktiškai yra ir vykdoma, bet norite su mūsų pagalba būti tikri, jog Jūsų apskaita yra tvarkoma remiantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais ir įstatymais. Esame moderni ir šiuolaikinius verslo apskaitos standartus atitinkanti įmonė, prisiimanti visą atsakomybę už Jūsų verslo buhalteriją ir ataskaitų kokybę.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

El. paštu – info@buhalteria.lt
Tel. Nr. – +370 686 87 811
Tel. Nr. – +370 612 84 733

Mus rasite Konstitucijos pr. 12 – 211 (6-tas įėjimas, 2-as aukštas)

 

Naudoti šaltiniai: